Kerko Kodin
Kodi:
Kërko Ambjent
Kërkoj për:
Qyteti/Shteti:
Ambjenti:
Sipërfaqja:  Deri : 
Kati  Deri : 
Çmimi:  Deri: 

Mirëseerdhët në faqen tonë

Agjensi Imobilliare EUROPA është një nga agjensitë më serioze në treg. Ne garantojme të ardhmen e investimit tuaj. Ne ju ofrojme shërbim cilësor dhe korrektesë në punë. Faleminderit që na zgjodhët.

Oferta Speciale

Apt. 1 + 1, për shitje, (kodi: 111270)

  • Adresa: Ish Uzina Autotraktorave, perball "NEWS 24"
  • Sipërfaqja: 73 m2
  • Çmimi: 42,000 Euro

Dyqan, për shitje, (kodi: 171281)

  • Adresa: Ne qender te Tiranes, Rruga Xhorxh W Bush, buze rruges kryesore shitet Godine 3 kateshe
  • Sipërfaqja: 166 m2
  • Çmimi: 1,500,000 Euro